ژانر : اکشن | هیجان انگیز
محصول : 2019 هند
زبان: دوبله فارسی
کارگردان : Siddharth Anand
بازیگران : Hrithik Roshan, Tiger Shroff, Vaani Kapoor

خلاصه داستان : این فیلم داستان یک سرباز هندی را به تصویر می‌کشد که ماموریتی سخت به او داده می‌شود ، این سرباز باید مربی سابق خود را که از دستورات پیروی نمی‌کند از بین ببرد ، اما

لینک دانلود از سایت میترا

دانلود فیلم War 2019 دوبله فارسی کیفیت BluRay 1080p
حجم: 3.6 گیگابایت
دانلود فیلم War 2019 دوبله فارسی کیفیت BluRay 720p
حجم: 1.6 گیگابایت
دانلود فیلم War 2019 دوبله فارسی کیفیت BluRay 480p 
حجم: 900 مگابایت
پیش نمایش فیلم

لینک دانلود از سایت اپیزو

دانلود فیلم War 2019 دوبله فارسی کیفیت BluRay 1080p
حجم: 3.6 گیگابایت
دانلود فیلم War 2019 دوبله فارسی کیفیت BluRay 720p
حجم: 1.6 گیگابایت
دانلود فیلم War 2019 دوبله فارسی کیفیت BluRay 480p 
حجم: 900 مگابایت
پیش نمایش فیلم

درباره فیلم : در حالی که تنها دو هفته از آغاز اکران فلم سینمایی «جنگ(war)» می گذرد ، این فلم با فروش بیش از 280 کرور توانست پرفروش ترین فلم سینمای هندوستان در سال 2019 میلادی شود.

فلم پرهیجان «جنگ(war)» ساخته «سیدهارت آناند» با نقش آفرینی «هرتیک روشن» و «تایگر شروف» با آغاز اکران خود در سینماهای هند و جهان با استقبال خوب مخاطبان روبه رو شد.

این فلم توانست با پشت سر گذاشتن رکورد فلم های «بهارت» ، «یوری» و «کبیر سینگ» به پرفروش ترین فلم سینمای بالیوود در سال 2019 تبدیل شود.

«هرتیک روشن» در واکنش به استقبال مردم از فلم جدیدش گفت: این استقبال نتیجه تلاش های بسیار زیاد عوامل این فلم است و من از همه کسانی که این فلم را دوست داشتند، سپاسگزارم.

وی در ادامه افزود: وقتی تصمیم گرفتیم «جنگ» را بسازیم، تلاش کردیم که اثری تولید کنیم که تاکنون در سینمای هند  ساخته نشده و همه تلاش کردند تا این اتفاق بیفتد.

«تایگر شروف» نیز در پیوند با همین موضوع گفت: در واقع من از استقبال چشم گیر مردم از فلم «جنگ» تحت تاثیر قرار گرفتم و نمیدانم باید چه بگویم.

وی افزود: هیچ کلمه ای نمی تواند احساسی که دارم را توصیف کند. از دریافت این همه عشق و محبت از سوی مردم ، بسیار خوشحالم. من همیشه می خواستم فلم هایی بازی کنم که برای مردم سرگرم کننده باشد و خوشحالم که «جنگ» به چنین فلمی تبدیل شد.

در خلاصه داستان این فلم آمده است: خالد (تایگر شروف) ، یک سرباز هندی است که موظف می شود کبیر (هرتیک روشن) ، یک سرباز سابق ارتش هند را از بین ببرد. کبیر که مربی خالد بوده، اکنون به گروه تبهکاران پیوسته است و این امر منجر به نبردی بی امان بین آنها می شود.

این فلم تاکنون توانسته به خوبی مورد توجه منتقدان و تماشاگران قرار بگیرد و فروش آن همچنان ادامه دارد.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : فیلم ,دانلود ,فارسی ,bluray ,کیفیت ,2019 دوبله ,دانلود فیلم ,2019 دوبله فارسی ,کیفیت bluray ,فارسی کیفیت ,گیگابایت دانلود ,2019 دوبله فارسی کیفیت ,فارسی کیفیت bluray ,کیفیت bluray 480p  ,کیفیت bluray 1080p
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زندگي زيباست اتیسم، آگاهی و بهبود سیاره طوطی سانان آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران روناس طرح بیا تو Tiffany واژگونه نی لبک cool